Meie teenused

Raieõiguse ost

Kas Sinu mets on aastaid hooldamata või raieküpsuse saavutanud? Kui jaa, siis on õige aeg sealt tulu saada, kui soovid. Kui ei soovi, siis metsa tuleb hooldada ikka ,et oleks ka tulevastel põlvedel koht, kus käia. Teostame raiet vastavalt Sinu soovidele. Ostame kasvavat metsa. Oleme huvitatud nii hooldus- kui ka lageraietest. Hind sõltub sellest, millised eraldised raiesse lähevad, mis enamus puuliik seal on ning mis raieliigiga tegu on. Helista või kirjuta ja küsi hinnapakkumist!

Helista:
56 2222 54

Küsi pakkumist

Metsamaterjali ost

Ostame Sinult metsamaterjali vastavalt turuolukorrale. Kuna turg on pidevas muutuses, siis ei kajasta meie koduleht hindasid. Helista või kirjuta ja küsi hinnapakkumist! Proovime teha turu kõige parema pakkumise!

Helista:
56 2222 54

Küsi pakkumist

Lepiku ja võsa ost

Kas sul on vana põllumaa täis kasvanud võsa ja küttepuu jämedusi leppasid? Või on põldude ja metsade kraaviääred täis võsa ja leppasid, mis sobiks küttepuuks samuti? Meie oleme sellest huvitatud! Tuleme teeme need põllupealsed ja kraaviääred puhtaks ning maksame selle eest Sulle raha! Lisaks paku meile kindlasti ka lepikuid, ostame kasvava lepa Sinult samuti hea hinnaga. Helista või kirjuta, ja räägime lähemalt!

Helista:
56 2222 54

Küsi pakkumist

Küttepuude müük

Müüme soodsalt lõhutuid küttepuid. Pakume nii lehtpuu kui ka okaspuukütet.

p Helista:
56 9444 74

Küsi pakkumist